Nimi: Parool: | Login with Facebook | Registreerun | Abua / Hjäälp / Tahan abi

Avalehele | Lisa ennast | Lisa kaaslane | Koos lisajaga | Koos kommentaaridega
ELAK Hüppamine 17.-19. juuni
R, 17. juuni - P, 19. juuni
Hüppame Kuusikul Porteri pealt
Algus R 18:00, LP 10:00

Vastutav/SL instruktor: Mellukas
AFF: Mellukas/Maria
Tandem: Kraana (R), Ekstrekas/Põdra (L,P)
Piloot: Rait
Ground: Olga (L), Jambur (P)
# Nimi Man.
kood
Plaanitud
hüppeid
Hüppeid
kokku
Langevari Pädevus Aeg  
1. Ambur Ago (Ambur Ago) AXL -/*/* Klubivari - pehme meduus 4 km   2022-06-14 12:59:09
2. Ambur Mart (Ambur Mart"Jambur") JAM */*/* 718 Isiklik D kat.   2022-06-17 06:06:34
3. Arus Erkki (Arus Erkki) EAR -/?/5 750 Isiklik D kat.   2022-06-16 11:16:41
4. Bergmann Meelis (Bergmann Meelis) MBE */?/? Isiklik D kat.   2022-06-17 08:34:10
5. Edasi Katrin (Edasi Katrin) KED -/-/1 Klubivari - pehme meduus 4 km   2022-06-18 13:35:33
6. Kannik Kaspar (Kannik Kaspar) Kannik -/2/? Klubivari - pehme meduus AFF   2022-06-14 13:00:03
7. Kasemets Kristiina (Kasemets Kristiina) -/2/* Isiklik D kat.   2022-06-16 05:47:46
8. Kuturga Artjom (Kuturga Artjom) TJM 3/-/- Klubivari - pehme meduus A kat.   2022-06-16 07:18:44
9. Laine Airi (Laine Airi) AIR 1/2/0 Isiklik C kat.   2022-06-14 18:53:29
10. Lehtsalu Rauno (Lehtsalu Rauno) ??? */?/? Isiklik D kat.   2022-06-15 14:59:21
11. Lelle Margus (Lelle Margus) LEL -/2/* 19 Klubivari - pehme meduus 4 km   2022-06-16 08:07:26
12. Loorits Eveli (Loorits Eveli) ELO -/-/2 1550 Isiklik D kat.   2022-06-18 11:43:13
13. Maasik Mikk (Maasik Mikk) MAA ?/0/0 Klubivari - pehme meduus A kat.   2022-06-14 13:22:37
14. Marunevits Sergo (Marunevits Sergo) SMA */*/* Isiklik B kat.   2022-06-14 20:54:39
15. Mazurenko Aljona (Mazurenko Aljona ) MAZ 2/2/3 159 Isiklik B kat.   2022-06-15 17:42:42
16. Metssom Joel (Metsson Joel) MET ?/2/? Klubivari - pehme meduus 4 km   2022-06-14 14:58:11
17. Mykhailenko Dmytro (Mykhailenko Dmytro) Dym 2/?/? 330 Isiklik B kat.   2022-06-16 12:08:27
18. Nekrassova Julia (Nekrassova Julia) NJU 1/2/2 Klubivari - pehme meduus AFF   2022-06-14 14:31:47
19. Panarina Olga (Panarina Olga) OPA ?/0/2 Isiklik B kat.   2022-06-14 19:22:09
20. Paul Da Silva (Sigal Anton) ?/?/2 0 Klubivari - pehme meduus AFF   2022-06-18 09:27:52
21. Põlda Aivar (Põlda Aivar) APL -/*/5 Isiklik C kat.   2022-06-14 14:42:40
22. Reimann Oliver (Reimann Oliver) Reimann ?/1/? 1 Klubivari - static line SL / IAD / HART   2022-06-16 08:01:46
23. Saareste Merlin (Saareste Merlin) MSS */*/* Isiklik D kat.   2022-06-14 11:55:03
24. Tamm Martin (Tamm Martin) MTM 2/-/- Isiklik C kat.   2022-06-16 19:27:26
25. Veide Maria (Veide Maria) MOK */*/* 745 Isiklik D kat.   2022-06-14 14:47:58
26. Villemson Andres (Villemson Andres) AVI */*/* Isiklik D kat.   2022-06-14 13:26:11
Kokkuvõte
R, 17. juuni7 hüppaja(t) on kirjas *-ga
8 registreeris end, aga sel päeval lennuväljale ei tule
5 hüppaja(t) ei tea veel kas tulevad lennuväljale või mitte
2 hüppaja(t) 1 hüppega
3 hüppaja(t) 2 hüppega
1 hüppaja(t) 3 hüppega
4 hüppaja(t) jääb ööbima
L, 18. juuni7 hüppaja(t) on kirjas *-ga
4 registreeris end, aga sel päeval lennuväljale ei tule
5 hüppaja(t) ei tea veel kas tulevad lennuväljale või mitte
1 hüppaja(t) 1 hüppega
7 hüppaja(t) 2 hüppega
5 hüppaja(t) jääb ööbima
P, 19. juuni8 hüppaja(t) on kirjas *-ga
2 registreeris end, aga sel päeval lennuväljale ei tule
6 hüppaja(t) ei tea veel kas tulevad lennuväljale või mitte
1 hüppaja(t) 1 hüppega
4 hüppaja(t) 2 hüppega
1 hüppaja(t) 3 hüppega
2 hüppaja(t) 5 hüppega
1 hüppaja(t) jääb ööbima

Regamismootori kasutamisel tekkivate probleemidega võite pöörduda aadressil admin@skydive.ee.